Мобилен|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Е-пошта:sales@yinrich.com info@yinrich.com

Јазик

Производи

Готви со тенок филмr е дизајниран за готвење материјали кои содржат протеини или супстанци чувствителни на топлина. Времето на престој на производот во шпоретот со тенок филм е многу кратко. Системот е дизајниран за нормален притисок, притисок, вакуум или пост-вакуум готвење. Употребата на шпорет со тенок филм може да обезбеди брзи резултати при готвењето, а ефектот е одличен. Ова брзо испарување значи дека процесот на конверзија на шеќер или било какви млечни состојки најмалку согорува за време на процесот на готвење до крајната цврстина.


Јинрих е најдобриот производител на шпорет со тенок филм, обезбедувајќи опрема за кујна, машина за полнење бисквити, чоколадна обвивка и шпорет со тенок филм со најдобар ефект на испарување.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски