Mobile|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Email:sales@yinrich.com info@yinrich.com

Gjuhe

Linja e çamçakëzit dhe flluskave

Përveç tëmakinë për të bërë çamçakëz, Yinrich ofron gjithashtu pajisje për prodhimin e lëndëve të para në rrjedhën e sipërme, të tilla si brumosëse për lëndët e para për çamçakëz. E gjithë linja e prodhimit të çamçakëzit përbëhet nga miksera, ekstruderë, shirita transportues, makineri formimi, kabinete ftohëse dhe pjesë të tjera. Ne jo vetëm që mund t'ju ofrojmë projektimin dhe prodhimin e të gjithë linjës së prodhimit të çamçakëzit, por nëse ju nevojitet vetëm një ekstruder karamele ose një makinë komerciale karamele në linjën e prodhimit, ne jemi gjithashtu të lumtur t'ju ofrojmë këtë shërbim.


Ne kemi përvojë të pasur nëpajisje për prodhimin e çamçakëzit ne shitje. Jo vetëm që mund të personalizojmë linjën e prodhimit të çamçakëzit për ju sipas nevojave tuaja, por gjithashtu mund t'ju ofrojmë shërbime të projektimit dhe instalimit të fabrikës. Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues të besueshëm të makinerive të prodhimit të çamçakëzëve, ju lutemi na kontaktoni menjëherë.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip