PRODUKTET
Linja e depozitimit të karameleve pelte

Linja e depozitimit të karameleve pelte

Seritë GDQ të YINRICH janë të dizajnuara posaçërisht për të bërë karamele pelte të depozituara pa niseshte, kapacitet nga 70 kg / orë deri në 500 kg / orë. Panelet prekëse HMI për funksionim të lehtë; Pompat e dozimit për injektimin automatik të ngjyrave, aromave dhe acideve; Në këtë linjë mund të bëhen karamele me dy shirita me dy ngjyra, dy shtresa me dy shtresa, mbushje qendrore dhe pelte të thjeshtë. Depozitimi i drejtuar nga ndihmës kontrollohet nga programi PLC.
2020/07/01
Linja e extruded marshmallow

Linja e extruded marshmallow

Makina e serisë EM është që masa ajroset nga aeratori i YINRICH, pastaj ndahet në shumë rryma. Shije dhe ngjyra do të injektohet në çdo rrjedhë. Atëherë ju mund të prodhoni lloje të ndryshme tërheqëse të produkteve me nxjerrësin special të YINRICH, si ngjyra e vetme, ngjyrat e kombinuara, 4 ngjyra të përdredhura, madje edhe produkti i extrudeve të mbushura në qendër.
2020/07/01
linja e depozitimit të gjel sheqeri

linja e depozitimit të gjel sheqeri

Seritë GDL të YINRICH janë zhvilluar për të bërë gjel sheqeri të depozituara, kapacitet nga 120 kg / orë deri në 500 kg / orë. Panelet prekëse HMI për funksionim të lehtë; Pompat e dozimit për injektimin automatik të ngjyrave, aromave dhe acideve; Në këtë linjë mund të bëhen vija me dy ngjyra, dy shtresa me dy ngjyra, mbushje qendrore dhe gjel sheqeri. Depozitimi i drejtuar nga ndihmës kontrollohet nga programi PLC. Systemshtë i disponueshëm sistemi automatik i futjes së shkopit.
2020/07/01
Makinë sanduiç (Cookie Capper)

Makinë sanduiç (Cookie Capper)

Kjo makinë sanduiç seri JXJ (kapak cookie) mund të lidhet me transportuesin e daljes së uzinës së biskotave dhe automatikisht mund të rreshtohet, depozitohet dhe kapakohet me shpejtësi 300 rreshta cookies (150 rreshta sanduiçe) në minutë. Lloje të ndryshme të biskotave të buta dhe të forta, ëmbëlsira mund të përpunohen. Gjithashtu mund të ushqehet përmes një sistemi ushqyes dhe indeksimi të revistës Biscuit. Makineria më pas rreshton, grumbullon, sinkronizon produktet, depoziton një sasi të saktë mbushjeje dhe më pas kapak pjesën e sipërme të produkteve. Sanduiçet më pas transportohen automatikisht në makinerinë e mbështjelljes, ose në një makinë regjistruese për përpunim të mëtejshëm.
2020/07/02
RASTET E SUKSESE
Deri tani YINRICH ka furnizuar me sukses makina për karamele, përpunim çokollate dhe paketimi për klientët tanë në më shumë se 60 vende dhe rajone në botë. YINRICH ka instaluar dhe përfunduar mbi 200 linja prodhimi dhe pajisje, dhe ka krijuar partner-anije afatgjatë me klientët tanë. Falënderojmë sinqerisht poshtë partnerëve tanë (nuk mund t’i rendisim të gjithë):
RRETH NESH
YINRICH® është prodhuesi dhe eksportuesi kryesor dhe profesional në Kinë për sigurimin e ëmbëltore me cilësi të lartë, makinerive të përpunimit dhe paketimit të çokollatave, të cilat kanë një fabrikë të vendosur në Shanghai, Kinë. Si korporatë kryesuese për çokollatën dhe pajisjet e ëmbëlsirave në Kinë.

YINRICH prodhon dhe furnizon një gamë të plotë të pajisjeve për industrinë e çokollatave dhe ëmbëlsirave, duke filluar nga makineritë e vetme deri tek kompletimi i linjave të gardianit, jo vetëm pajisjet e përparuara me çmime konkurruese, por edhe efikasitetin ekonomik dhe të lartë të të gjithë metodës së zgjidhjes për ëmbëlsirat dhe çokollatën prodhimi.

Ne ofrojmë projektimin, prodhimin dhe montimin e ëmbëlsirave të vogla dhe të mesme dhe linjave të çokollatës në përputhje me kërkesat specifike të klientit.
Merrni në TOUCH ME SHBA
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian