Mobile|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Email:sales@yinrich.com info@yinrich.com

Gjuhe

Linja e prodhimit të karamele me karamele me karamele dhe përtypëse

Toffee, gjithashtu një karamele e stilit perëndimor, është gjithashtu një emër kolektiv për një lloj sheqeri. Është një karamele e fortë dhe e përtypur e bërë nga sheqer kaf ose melasë dhe krem. Karamelet përtypëse me karamele përpunohen në shkallë të gjerë linja e prodhimit të kafesë/makineri për prodhimin e kafesë.


Yinrich është një makinë e pjekur për prodhimin e kafesë dhe fabrika më e madhe e ëmbëlsirave. Pajisjet tona të prodhimit të karamele në Kinë janë shumë të mira. Ne prodhojmë dhe bëjmë karamele me një kompletLinja e prodhimit të karamele dhe karamele përtypëse, i cili mundëson që linjat e prodhimit të karamele me karamele dhe karamele të përtypet të funksionojnë në mënyrë efikase, dhe linja e prodhimit të kafesë është jashtëzakonisht efikase. Nëse dëshironi më shumë pyetje në lidhje me linjën e prodhimit të kafesë, ju lutemi na kontaktoni.


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip