Mobile|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Email:sales@yinrich.cominfo@yinrich.com

Gjuhe
PRODUKTET

Pajisjet e ëmbëlsirave janë një linjë montimi për prodhimin e ëmbëlsirave. Yinrich është një prodhues profesionist i pajisjeve të ëmbëlsirave në Kinë, ka makinë për prodhimin e veshjeve me çokollatë, pajisje komerciale ëmbëlsirash për shitje. Makineritë tona të ëmbëlsirave janë shumë profesionale, të pajisura me pajisje gatimi të ëmbëlsirave, pajisje për përpunimin e ëmbëlsirave, pajisje për paketimin e ëmbëlsirave etj.

LEXO MË SHUMË
Linja e depozitimit të karamele pelte

Linja e depozitimit të karamele pelte

Seritë GDQ të YINRICH janë projektuar posaçërisht për të bërë ëmbëlsira pelte të depozituara pa niseshte, me kapacitet nga 70 kg/h deri në 500 kg/h. Panelet me prekje HMI për funksionim të lehtë; Pompa dozuese për injektimin automatik të ngjyrave, aromave dhe acideve; Në këtë linjë mund të bëhen me vija me dy ngjyra, me dy shtresa, mbushje qendrore dhe karamele të thjeshta pelte. Depozitimi i drejtuar nga servo kontrollohet nga programi PLC.
Linja marshmallow e ekstruduar

Linja marshmallow e ekstruduar

Makina e serisë EM është ajo masë që ajroset nga ajrimi i YINRICH, më pas ndahet në shumë rryma. Shija dhe ngjyra do të injektohen në çdo rrymë. Më pas mund të prodhoni produkte të ndryshme tërheqëse me ekstruderin special të YINRICH, si një ngjyrë, ngjyra të kombinuara, produkte të përdredhura me 4 ngjyra dhe madje edhe produkt të ekstruduar të mbushur me qendër.
Linja e depozitimit të gjel sheqerit

Linja e depozitimit të gjel sheqerit

Seritë GDL të YINRICH janë zhvilluar për prodhimin e karkalecave të depozituara, me kapacitet nga 120 kg/h deri në 500 kg/h. Panelet me prekje HMI për funksionim të lehtë; Pompa dozuese për injektimin automatik të ngjyrave, aromave dhe acideve; Në këtë linjë mund të bëhen me vija me dy ngjyra, me dy shtresa me dy ngjyra, mbushje qendrore dhe një karikator të pastër. Depozitimi i drejtuar nga servo kontrollohet nga programi PLC. Ekziston një sistem automatik i futjes së shkopit.
Makinë sanduiçësh (Kapër biskotash)

Makinë sanduiçësh (Kapër biskotash)

Kjo video është një makinë sanduiç (kapak biskotash) e bërë nga Yinrich, e cila është një linjë montimi biskotash, një makinë sanduiç biskotash. Yinrich është një profesionistprodhuesi i pajisjeve të ëmbëlsirave. Në të njëjtën kohë, ofron gjithashtu makina të ndryshme sanduiçësh (kaper biskotash) dhe makineri për biskota kremi për fabrikën e prodhimit të biskotave.Kjo makinë sanduiçësh e serisë JXJ (kapa për biskota) mund të lidhet me transportuesin e daljes së fabrikës së prodhimit të biskotave dhe mund të rreshtojë, depozitojë dhe mbyllë automatikisht me një shpejtësi prej 300 rreshtash biskotash (150 rreshta sanduiçe) në minutë. Lloje të ndryshme biskotash të buta dhe të forta, ëmbëlsira mund të përpunohen me makinë sanduiç (kaper biskotash). Mund të ushqehet gjithashtu nëpërmjet një furnizuesi të magazinës së biskotave dhe sistemit të indeksimit. Makina e biskotave sanduiç më pas rreshton, grumbullon, sinkronizon produktet, depoziton një sasi të saktë mbushjeje dhe më pas mbulon pjesën e sipërme mbi produktet. Sanduiçët më pas transportohen automatikisht në makinën e mbështjelljes, ose në një makinë mbështjellëse për procese të mëtejshme. Kështu i përpunon biskotat në makinë sanduiç (kaper biskotash).Specifikimet kryesore teknike të linjës së montimit të biskotave:Kapaciteti prodhues: përafërsisht 14400~21600 sanduiçe/minProdhimi i vlerësuar i copave: 30 copë/minKokat e depozitimit: 6 deri në 8Kokat e mbulimit të biskotave: 6 deri në 8Fuqia: 380V/12KWGjerësia e rripit: 800 mmDimensioni: L: 5800 xW: 1000 x H: 1800 mm

RASTE TË SUKSESSHME

Deri më tani, YINRICH ka furnizuar me sukses makineri çokollate, pajisje për përpunimin e ëmbëlsirave, pajisje për paketimin e ëmbëlsirave dhe lloje të tjera të pajisjeve të ëmbëlsirave për klientët tanë në më shumë se 60 vende dhe rajone në botë. YINRICH ka instaluar dhe përfunduar mbi 200 linja prodhimi dhe pajisje ëmbëlsirash dhe ka krijuar partneritet afatgjatë me klientët tanë. Falenderojmë sinqerisht më poshtë partnerët tanë (nuk mund t'i rendisim të gjithë):

PËR NE

YINRICH® është prodhuesi dhe eksportuesi kryesor dhe profesionist i pajisjeve të ëmbëlsirave në Kinë për ofrimin e pajisjeve të përpunimit të ëmbëlsirave me cilësi të lartë, makinerive të prodhimit të çokollatës dhe makinerive të përpunimit dhe paketimit të furrave të bukës, të cilat kanë një fabrikë të vendosur në Shanghai, Kinë. Si korporata më lider për pajisjet e çokollatës dhe ëmbëlsirave në Kinë.


YINRICH prodhon dhe furnizon një gamë të plotë pajisjesh për industrinë e çokollatës dhe ëmbëlsirave, duke filluar nga makineritë e vetme deri tek linjat e plota me çelësa në dorë, jo vetëm pajisjet e avancuara komerciale të ëmbëlsirave me çmime konkurruese, por efikasiteti ekonomik dhe i lartë i të gjithë metodës së zgjidhjes për ëmbëlsirat dhe prodhimit të çokollatës.


Ne ofrojmë projektimin, prodhimin dhe montimin e pajisjeve të vogla dhe të mesme të ëmbëlsirave dhe linjave të prodhimit të çokollatës në përputhje me kërkesat specifike të klientit.

LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip