Mobile|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Email:sales@yinrich.com info@yinrich.com

Gjuhe

makinë për prerje dhe mbështjellje karamele përtypëse Eshte njemakinë prerëse karamele, një makinë mbështjellëse e prerë dhe e përdredhur, e cila mund të presë madhësinë, formën dhe gjatësinë e karamelit në copa të vogla dhe të mbështjellë shpejt të gjitha llojet e çamçakëzit, çamçakëzit, karamelit të butë, karamele me karamele dhe karamele përtypëse. Makina e prerjes dhe mbështjelljes së karameleve përtypëse mund të prodhojë dhe paketojë karamele katrore, drejtkëndëshe, kubike dhe trungu, dhe t'i paketojë ato në formën e paketimit me rrotullim të dyfishtë. Mund të quhet gjithashtu një makinë mbështjellëse karamele me kthesë të dyfishtë.

Yinrich është niveli i lartëProdhuesi i makinës për prerje dhe mbështjellës karamele përtypëse dhe furnizues, duke ofruar një shumëllojshmëri makinerish për mbështjellës karamele të nivelit të lartë dhe pajisje të tjera karamele. Makina jonë e mbështjelljes së ëmbëlsirave mund të formësojë, presë dhe paketojë karamele të forta, karamele të buta, karamele dhe çamçakëz, është  pajisje karamele me cilësi të lartë


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip