Mobile|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Email:sales@yinrich.com info@yinrich.com

Gjuhe

Linja e prodhimit të marshmallow

Yinrich është një prodhues profesional i automatikëveLinja e prodhimit të marshmallow, duke ju ofruar makineri për prodhimin e karamele pambuku me cilësi të lartë për t'ju ndihmuar të drejtoni biznesin tuaj të karamele pambuku në industri. Linja e prodhimit të marshmallow mund të prodhojë marshmallow të formave të ndryshme, të mbushura ose të pambushura, dhe prodhimi i makinës së prodhimit të marshmallow mund të rregullohet sipas nevojave aktuale të klientëve, deri në 500 kg/h.

Yinrich është prodhuesi i linjës së marshmallow. Të makinë për prodhimin e alte ofruar nga Yinrich është bërë prej çeliku inox të krehur. Teknologjia dhe teknikat në linjën e prodhimit të marshmallow për shitje është prodhuar në përputhje me standardet QS. Procesi i prodhimit të marshmallow plotëson plotësisht kërkesat e higjienës së ushqimit. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth linjës së prodhimit të marshmallow për shitje, ju lutemi na kontaktoni drejtpërdrejt


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip