Мобилен|WhatsApp|Wechat:+8613801127507, +8613955966088 Е-пошта:sales@yinrich.com info@yinrich.com

Јазик

Линија за производство на Toffee & Chewy Candy

Производи

Тофи, исто така бонбони во западен стил, е исто така колективно име за еден вид шеќер. Тоа е тврда и џвакачка бонбона направена од кафеав шеќер или меласа и крем. Бонбоните за џвакање со кафиле се обработуваат во големи размери линија за производство на калапи/машина за правење кафиња.


Јинрих е зрела машина за правење тофи и најголемата фабрика за слатки. Нашата опрема за производство на бонбони во Кина е многу добра. Ние произведуваме и правиме бонбони со комплетлинија за производство на калапи и бонбони за џвакање, што им овозможува на линиите за производство на тофи и за џвакање бонбони да работат ефикасно, а линијата за производство на кафиња е исклучително ефикасна. Ако сакате повеќе прашања во врска со производствената линија за кафиња, ве молиме контактирајте не.


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски